Mathematics in Biointeractions

Special issue. Journal of Theoretical Biology

Mats Gyllenberg (Toimittaja), M Langlais (Toimittaja), F Milner (Toimittaja)

    Tutkimustuotos: Kirja/raporttiKokoomateos tai erikoisnumeroTieteellinenvertaisarvioitu

    Alkuperäiskielienglanti
    Vuosikerta258
    TilaJulkaistu - 2009
    OKM-julkaisutyyppiC2 Toimitettu teos

    Lisätietoja

    Volume 258, Issue 3, Pages 337-488
    Volume:
    Proceeding volume:

    Tieteenalat

    • 111 Matematiikka

    Lainaa tätä

    @book{05434fca0bbb4903b10262aff6a61b52,
    title = "Mathematics in Biointeractions : Special issue. Journal of Theoretical Biology",
    keywords = "111 Mathematics",
    editor = "Mats Gyllenberg and M Langlais and F Milner",
    note = "Volume 258, Issue 3, Pages 337-488 Volume: Proceeding volume:",
    year = "2009",
    language = "English",
    volume = "258",

    }

    Mathematics in Biointeractions : Special issue. Journal of Theoretical Biology . / Gyllenberg, Mats (Toimittaja); Langlais, M (Toimittaja); Milner, F (Toimittaja).

    2009.

    Tutkimustuotos: Kirja/raporttiKokoomateos tai erikoisnumeroTieteellinenvertaisarvioitu

    TY - BOOK

    T1 - Mathematics in Biointeractions

    T2 - Special issue. Journal of Theoretical Biology

    A2 - Gyllenberg, Mats

    A2 - Langlais, M

    A2 - Milner, F

    N1 - Volume 258, Issue 3, Pages 337-488 Volume: Proceeding volume:

    PY - 2009

    Y1 - 2009

    KW - 111 Mathematics

    M3 - Anthology or special issue

    VL - 258

    BT - Mathematics in Biointeractions

    ER -