On regular reduced products

Juliette Kennedy, Saharon Shelah

    Tutkimustuotos: ArtikkelijulkaisuArtikkeliTieteellinenvertaisarvioitu

    Alkuperäiskielienglanti
    LehtiJournal of Symbolic Logic
    Vuosikerta67
    Numero3
    Sivut1169-1177
    Sivumäärä9
    ISSN0022-4812
    TilaJulkaistu - 2002
    OKM-julkaisutyyppiA1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä, vertaisarvioitu

    Tieteenalat

    • 111 Matematiikka

    Siteeraa tätä

    Kennedy, J., & Shelah, S. (2002). On regular reduced products. Journal of Symbolic Logic, 67(3), 1169-1177.